Hakkımızda

1977 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermek üzere  Kayseri-Yahyalı  Sanayi Sitesinde kurulan firma, 2004 yılında yeniden yapılandırmaya giderek Kayseri’ye taşınmıştır. Kurulduğu günden itibaren üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmaları ile sektörde aranan firmalar arasında yer almıştır.2007 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Yeni iş yerine ve hizmete açılan Bmc-Cargo-Mercedes-Scania  Özel Bakım Servisini de faaliyete geçirmiştir.

 Firmamız; Toptan ve Perakende Yedek Parça-Servis- Madeni Yağ faaliyetlerine  devam etmektedir.

Elde etmiş olduğu bilgi ve 42 yıllık tecrübeli yetişmiş uzman kadrosu ile; kaliteli satış, satış sonrası ve özel servis ağıyla hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir.Gelişen sosyal ve ekonomik yapı çerçevesinde firmamız sizlere daha yakın olabilmek amacıyla 2008 yılından itibaren elektronik ortamda kampanya, yeni ürün takibi, müşteri bilgilendirme ve  servis hizmetleriyle de daha hızlı ve güvenli olarak sürdürecektir.Ayrıca firmamız ; 2017 yılında E-Ticaret sistemine internet alışverişine de başlamıştır.

 

Sektöründe Türkiye'nin en büyük Kamyon Tır Yedek Parça Alışveriş Sitesi  Firmamiz E-Ticaret ,Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne (ETBİS) kayıtlıdır. 

İŞÇİOĞLU OTOMOTİV-Kayseri